Комплекс послуг закладів ресторанного господарства

Вид послуги Зміст послуги
Послуги харчування послуги з виготовлення кулінарної продукції, її реалізації і організації споживання відповідно до типу і класу закладу, тому вони поділяються на послуги харчування: ресторану, бару, кафе, закусочної, їдальні тощо.
Послуги з виготовлення кулінарної продукції і кондитерських виробів у ЗРГ виготовлення кулінарної продукції та кондитерських виробів на замовлення споживачів, у тому числі у складному виконанні та з додатковим оформленням; - виготовлення страв з сировини замовника; - послуга кухаря, кондитера з виготовлення страв, кулінарних і кондитерських виробів удома.    
  Послуги з реалізації продукції - реалізацію кулінарних та кондитерських виробів за межами закладу ресторанного господарства; - відпуск обідів додому; - комплектування наборів кулінарної продукції в дорогу, в тому числі туристам для самостійного приготування; реалізація кулінарної продукції і кондитерських виробів через розносну та дрібно роздрібну мережу.  
Послуги з організації споживання продукції та обслуговування споживачів - організацію обслуговування свят, сімейних обідів, ритуальних заходів; - організацію обслуговування учасників конференцій, семінарів, нарад, культурно-масових заходів тощо; - послуги офіціанта (бармена) з обслуговування вдома; - доставку кулінарної продукції та кондитерських виробів на замовлення споживачів, у тому числі в бенкетному виконанні; - доставку кулінарної продукції та кондитерських виробів на замовлення і обслуговування споживачів на пасажирському транспорті (у тому числі в купе, каюті, салоні літака); - доставку кулінарної продукції, кондитерських виробів і обслуговування споживачів на робочих місцях і вдома; - доставку кулінарної продукції, кондитерських виробів і обслуговування в номерах готелю; - бронювання місць у залі закладу ресторанного господарства; - продаж талонів та абонементів на обслуговування скомплектованими раціонами.
Послуги з організації дозвілля - організацію музичного обслуговування; організацію проведення концертів, програм вар'єте і відео-програм; - забезпечення газетами, журналами, настільними іграми, ігровими автоматами, більярдом тощо.
Інформаційно-консультативні послуги -консультації спеціалістів з виготовлення, оформлення кулінарної продукції, кондитерських виробів та сервування столу; - консультації дієтичної сестри з питань використання дієтичної продукції при різних захворюваннях (у дієтичних їдальнях); - організацію навчання кулінарній майстерності.
інші послуги прокат столової білизни, посуду, наборів, інвентарю; продаж фірмових значків, квітів, сувенірів; надання парфумерії, засобів для чищення взуття; дрібний ремонт та чищення одягу; пакування страв та виробів після обслуговування споживачів або куплених на підприємстві; надання споживачам телефонного та факсимільного зв'язку; гарантування збереження особистих речей і цінностей споживача; виклик таксі на замовлення; паркування особистого транспорту споживачів на організованій стоянці тощо.

 


Дата добавления: 2016-07-22; просмотров: 1334; ЗАКАЗАТЬ НАПИСАНИЕ РАБОТЫ


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2019 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей. | Обратная связь
Генерация страницы за: 0.015 сек.