Аудиторські висновки і підготовка аудиторського звіту


 

Основою для аудиторського висновку по фінансовій звітності підприємства є результати аналітичних досліджень, а також оцінки висновків, зроблених на основі аудиторських свідоцтв, отриманих під час проведення аудиту. Такий аналіз і оцінка приводять до висновку відносно того, що:

а) фінансова звітність була підготовлена з використанням порядку ведення прийнятого і затвердженого керівництвом підприємства бухгалтерського обліку, який послідовно використовувався у практиці ведення обліку підприємства;

б) фінансова звітність підготовлена на основі інструкцій, регулюючих порядок підготовки і представлення звітності;

в) представлена фінансова звітність загалом відповідає розумінню специфіки фінансово-господарської діяльності підприємства;

г) існує адекватне відображення всіх істотних питань, щодо забезпечення правильного надання фінансової звітності.

У аудиторському звіті дається ясний і чіткий висновок про фінансову звітність.

У своїх висновках аудитор висловлює всі істотні аспекти розглянутих ним питань.

Якщо аудитор переглядає раніше представлений клієнту власний висновок і складає допрацьований висновок, а також представляє висновок протилежного характеру або відмовляється від висновку, йому необхідно чітко указати всі причини, які схилили його на такий крок.

 

Обмеження у висловленні аудиторської думки

 

Аудитор не має права складати офіційний висновок про якість аудиторського висновку і по проведеній аудиторській перевірці іншими аудиторами, таке право має виключно Аудиторська палата України.

Аудитор не має права висловлювати думку в аудиторському ув'язненні, або в додатковій підсумковій документації відносно фактів і подій, суть яких визначається карним і адміністративним Кодексами. Відносно цього він не має відповідної кваліфікації і це не є задачею аудитора. Оцінка таких фактів і подій є прерогативою судових органів.

 

Масштаб аудиту

 

Термін «Масштаб аудиту» відноситься до термінів, пов'язаних з виконанням процедур аудиторської перевірки, необхідних за певних обставин для досягнення мети аудиту. Процедури, які необхідні для проведення аудиту, повинні визначатися тільки аудитором з урахуванням національних нормативів аудиту, вимог Законодавства України або відповідно до заздалегідь узгоджених умов проведення аудиторської перевірки і вимог до підготовки звітності.

 



Дата добавления: 2020-02-05; просмотров: 639;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.007 сек.