Функції та структура інженерно-технічно ї служби
Інженерно-технічна служба покликана забезпечити:
• надійне та ефективне функціонування номерного і підсобного фонду готелю, об'єктів зовнішнього благоустрою, озеленення та інших приналежних готелю об'єктів;
• оперативний контроль технічного стану та експлуатації готелю, підготовки його до роботи.
• участь у розробці генерального плану розвитку готелю у своїй сфері діяльності, планів реконструкції і утримання готелю;
• забезпечення безперебійної роботи всіх технічних пристроїв та споруд готелю, що перераховані вище;
• визначення потреби в засобах на фінансування необхідних робіт з інженерно-технічного забезпечення готелю;
• взаємодія з державними органами з питань, що належать
до компетенції інженерно-технічної служби.
Управління інженерно-технічною службою здійснюється на принципі єдиноначальності. Інженерно-технічну службу очолює головний інженер готелю, який призначається і звільняється з посади генеральним директором готелю.
Головний інженер готелю несе персональну відповідальність за виконання покладених на службу завдань і здійснення нею своїх функцій.
У функції інженерно-технічної служби входить регулярне, відповідно до затвердженого графіка, проведення обстеження санітарного і технічного стану готелю, території, що прилягає до готелю, об'єктів комунального призначення і зовнішнього благоустрою, що обслуговуються інженерно-технічною службою, оцінка якості виконання проведених службою робіт і надання послуг, складання за результатами обстеження і перевірок актів.
Інженерно-технічна служба несе відповідальність за збереженість об'єктів, що обслуговуються, наданих службових при-> мішень та іншого майна. ,,,., Інженерно-технічна служба готелю повинна:
• мати список всіх об'єктів, що обслуговуються нею;
• мати дані про території, що прилягають до готелю;
• мати акти технічного стану готелю і території, що прилягає до готелю;
• мати перелік, періодичність і обсяги робіт з утримання і ремонту готельного фонду, граничні терміни виконання заявок готельних служб;
• мати графік (періодичність) проведення обстежень якості утримання і ремонту об'єктів готельного фонду;
• складати річний кошторис і калькуляцію собівартості робіт з утримання і ремонту об'єктів готельного фонду;
проводити огляд технічного і санітарного стану об'єктів
готельного фонду, санітарно-технічного та іншого обладнання;
• виконувати необхідні ремонтні роботи, а також ліквідовувати аварії;
• взаємодіяти з представниками органів державного нагляду і контролю, пожежної охорони.
• здійснювати під час опалювального сезону опалення номерного фонду.
Розвиток інженерно-технічної служби в діяльності готелю має розглядатися як одне з його найважливіших стратегічних завдань. Загальна спрямованість інженерно-технічної служби пов'язана з вирішенням комплексу питань ремонтно-технічного обслуговування, модернізації і реконструкції обладнання готелю.
Фахівці служби повинні мати успішний досвід розробки регламентуючої, конструкторської, ремонтної і технологічної документації, що дозволить істотно підсилити інженерно-технічний супровід робіт, виконуваних ремонтною службою готелю, а також освоїти нові напрямки з розробки керівної технічної, конструкторської і технологічної документації для проведення ремонту нових видів обладнання готелю.
Фахівці з комп'ютерного забезпечення мають розробляти програмне забезпечення, або здійснювати нагляд за встановленою придбаною інформаційною системою автоматизації процесу управління готелем, яка дозволяє надати в режимі реального часу інформацію, необхідну для будь-якій службі готелю, а також автоматизувати робочі місця фахівців різних служб готелю. Застосування такого програмного продукту підвищує про системи пожежної сигналізації, радіотрансляційної мережі та інших інженерних систем мають бути зосереджені в диспетчерській інженерного обладнання.
Дата добавления: 2020-02-05; просмотров: 823;