Розміщення обладнання.


 

Обладнання ЛАЦ великої ємності з виділенням самостійних служб експлуатації трактів і каналів, як правило, розміщується в різних суміжних приміщеннях. Площа приміщення повинна бути достатньої для розміщення встановлюваного обладнання з урахуванням можливості подальшого розвитку. Обладнання в ЛАЦ розміщується рядами. Залежно від ширини приміщення розміщення може бути однобічним з головним, проходом, розташованим збоку, або двостороннім з головним проходом у середині. Ряди з устаткуванням апаратур розташовуються перпендикулярно головному проходу, попарно лицьовими сторонами друг до друга. Між рядами організуються проходи. Відстань між проходами повинна задовольняти нормам технологічного проектування лінійно-апаратних цехів НТП 45-324-71.

Стійки базової конструкції з однобічним розташуванням плат розміщаються тильними сторонами впритул друг до друга для систем з напівпровідниковими приладами й на відстані 5-10 див друг від друга при апаратурах на лампах.

У ЛАЦ без розділення служб у перших рядах установлюється вводна й випробувальна апаратура, а також апаратура дистанційного живлення, потім послідовно апаратура систем передачі кабельних, радіорелейних і повітряних магістралей. При відсутності міжміської віщальної апаратної апаратура віщання й ГМТС установлюється в окремому ряді за апаратурами систем передачі. Стійки ПСП групуються разом і встановлюються, як правило, у середній частині ЛАЦ, поблизу від них установлюються стійки дифсистем і тонального виклику, що забезпечує найменшу довжину лінійної проводки. Струморозподільна апаратура розміщається на початку рядів, уважаючи від головного проходу. Між рядами апаратур передбачаються службові й передатні лінії, що дозволяють проводити випробування й виміри пристроїв, що перебувають у різних рядах. Зразковий план розташування встаткування в ЛАЦ даний на мал. 20.4.

У ЛАЦ із поділом служб устаткування в СТ ЛАЦ розміщається по секційно-функціональній ознаці; при цьому організуються секції: лінійних трактів, групових трактів (третинного, вторинного й первинних) і технічного обслуговування. Остання розміщається в окремому приміщенні.

У секції лінійних трактів магістральної мережі розміщається наступне встаткування: увідно-кабельне, лінійні підсилювачі, генераторне, дистанційного харчування, телемеханіки, лінійної службового зв'язку, струморозподілення й лінійних трактів магістральних сполучних ліній зі станціями ОМС, РРЛ і супутникових зв'язків; лінійного тракту телебачення; перемикання лінійних і групових трактів. Секція лінійних трактів розміщається в безпосередній близькості від уведень кабелів, що йдуть із шахти.

У секції групових трактів розміщається встаткування: перетворення відповідних стандартних груп; утворення групового тракту; формування широкосмугових каналів й їхнього перемикання; перемикання й транзиту групових трактів; генераторне встаткування.

При використанні апаратур ОКОП розміщення встаткування в секціях СТ ЛАЦ виробляється також по функціональній ознаці. Приклад розміщення встаткування в СТ ЛАЦ даний на мал. 20.5.

Устаткування в СК ЛАЦ розміщається по секційному принципі. Кожна секція повинна містити встаткування для утворення контролю й випробування каналів. До складу служби каналів входить каналоутворююче устаткування, контрольно-іспитові вимірювальні апаратури, апаратури перемикання й струморозподілення.

При відсутності самостійної міжміської віщальної апаратної в СК ЛАЦ апаратури віщання по об'єднаних каналах ТЧ групується в окремому ряді.

На кабельних магістралях більшість підсилювачів установлюється в підсилювальних пунктах, що не обслуговуються, які можуть бути як підземними, так і наземними. Підземні НПП для магістралей симетричного кабелю, що працює по системі передачі ДО-24-60, обладнаються в спеціальних двостінкових сталевих вертикальних циліндричних термозахистних камерах У кожному приміщенні може бути встановлене по периметрі до восьми стандартних стійок. Підсилювальні пункти, що не обслуговуються, для систем передачі ДО-60П на магістралях симетричного кабелю й ДО-1920 на магістралях коаксіального кабелю виготовляються у вигляді сталевих горизонтальних цистерн зі зміщеної на одну сторону корпуса круглою горловиною, що є входом у НУП. Над входом у НУП установлюється дерев'яна або цегельна будка. Цистерни мають зовнішній діаметр 2600 мм і довжину 2850 мм (для ДО-60П) і

4600 мм (для ДО-1920). Апаратури в НУП установлюється на дерев'яному настилі, покритому лінолеумом, в один або два ряди уздовж стінок цистерн. У цих же НУП можуть розміщатися касети підсилювачів системи ДО-3600.

Для систем передачі ДО-60П-4, ДО-120 і ДО-300 застосовуються малогабаритні однотипні НУП. Вони складаються з водонепроникного винипластового, армованого стеклотканью або сталевого циліндра, у якому розміщається все необхідне підсилювальне встаткування. Корпус НУП захищений від впливу

 

 



Дата добавления: 2021-11-16; просмотров: 322;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.009 сек.