Виміри, зв'язані з аналізом діагностики помилок у первинній мережі


До вимірів мережного рівня в першу чергу відносяться виміри по битках Е и сигна-лам REBE , що дають можливість проаналізувати роботу процедур диагно-стики помилок у мережі.

Коли устаткування працює з використанням алгоритму CRC-4, виникає процедура взаємної передачі Е-битов. В даний момент у більшості приладів існує можливість аналізу роботи цієї процедури. Устаткування генерує біт Е, коли воно одержує інформацію про помилку CRC-4. Ця процедура є досить новою в практиці передачі Е1, по-цьому не виключається імовірність її некоректної роботи. Для перевірки роботи процедури об-міна Е-битами в режимі сервісного моніторингу без відключення каналу використовується схема, по-казанная на рис.18.

Як видно з малюнка, виміри робляться на мережі в цілому, аналізатори можуть підключатися в чотирьох крапках мережі (у реальній практиці, звичайно - в одній або двох). Суть процедури генерації сигналів несправності досить простий: коли досліджуваний тип термінального устаткування (лінійне устаткування В) одержує помилку CRC-4, воно генерує Е-бит або окремий сигнал REBE убік устаткування А. Всі аналізатори на рис.18 включаються паралельно і реєструють стан каналу. Аналізатор 1 показує відсутність помилок у вихідному сигналі від устаткування А. Аналізатор 2 виявляє помилку, що виникла в каналі (у реальній практиці вимірів така помилка може генеруватися, оскільки звичайно замість устаткування А використовується аналізатор ИКМ у режимі стрессового тестування). У результаті аналізатор видає помилку CRC (у нашому прикладі 5 помилок). Анализатор 3 реєструє сигнал REBE, який генерірується у напрямку передачі. Помітимо, що аналізатор у цьому випадку не може реєструвати рівень кодових помилок, циклових помилок і помилок CRC-4, которые вносяться в крапці джерела помилок, він бачить тільки біт помилки Е (сигнал REBE), переданий терміналом В. Як випливає з малюнка, кількість генерируемых сигналів REBE за час виміру дорівнює кількості отриманих устаткуванням У сигналів про несправності, що свідчить про коректність генерації сигналу про помилці. Надалі сигнал REBE передається по мережі в напрямку передачі. Аналізатор 4 показує, що сигнал REBE передається по мережі коректно, кількість генерируемых сигналів дорівнює кількості сигналів, прийнятих устаткуванням А.

У реальній практиці описувана схема вимірів повною мірою не використовується. Як можливі методи оптимізації можна вказати об'єднання аналізаторів 1-4 і 2-3 у слу-чае, якщо використовуються двухканальні прилади, виключення приладу 1 зі схеми, а також провер-ку процедури генерації сигналу РЕВІННІ (використовуються аналізатори 2 і 3) і передачі сигналу РЕВІННІ (використовуються аналізатори 3 і 4) пошагово.

Частина схеми, а саме аналіз сигналів РЕВІННІ (битов Е) (аналізатори 3 і 4 на малюнку), може використовуватися для експлуатаційного аналізу помилок у цифровій первинній мережі без пер-в'язання до конкретної крапки погіршення якості зв'язку.

 

Виміру, зв'язані з аналізом інших сигналів про несправності

Опис основних сигналів про несправності в цифрових системах Е1 було дано в п. 2.4. Там же були приведені приклади обміну сигналами про несправності, переданих у бітах Sn NFAS. Як випливало з опису, існує дві можливості використання битов Sn. Найбільше часто ці біти використовуються для передачі сигналів про несправності. Более рідкими випадками, звичайно зв'язаними з використанням систем Е1 у ISDN, є созда-ние на основі битов Sn свого роду протоколу діагностики системи передачі

Відповідно, при організації вимірів виділяється два підходи до проведення тести-рования битов Sn.

Перший, найбільш розповсюджений підхід, передбачає фіксування сигналів про несправності фіксованої структури. Як приклади результатів таких вимірів на мал. 3.26 представлені три екрани аналізу сигналів про несправності, зв'язаних із процедурами мультиплексирования, передачі й аналізом тестової ПСП відповідно.

Поділ всіх основних сигналів про несправності на три перерахованих категорії з практичної точки зору виправдано, оскільки до складу сигналів про несправності, регистрируемых аналізаторами ИКМ, крім сигналів, генерируемых у системі, включаються сигнали про несправності, генерируемые самими приладами і використовувані для відображення ключової інформації.

 

 

Вступ



Дата добавления: 2021-11-16; просмотров: 373;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.008 сек.