Приклад виконання тесту


Після одержання посилання на тест учень має моживість пройти вказаний тест.

Продемонструємо деякі із етапів проходження тесту.

1. Заповнення форм з відомостями про учня

 

Рис. 3.12

 


Розв’язання тестових завдань

Рис. 3.11

3. Визначення самооцінки

Рис. 3.12

Після завершення тесту учень має можливість дізнатись про результати тестування та проаналізувати зроблені помилки.

Рис. 3.13

Аналіз результатів

Загальний результат

Рис. 3.14

Аналіз виконаних завдань

Рис. 3.15. Правильно виконане завдання

 

Рис. 3.16. Неправильно виконане завдання

Якщо задано опцію, яка забороняє повторне проходження тесту, то при намаганні повторно пройти тест одержуємо повідомлення про заборону.

Рис.3.17

Після проходження тесту результати виводяться у таблицю. При цьому фіксується час проходження тесту, відповіді на кожне із запитань і кінцевий результат.

 

Рис. 3.18

Рис. 3.19

 


Висновки

 

Основи програмування поруч з іншими шкільними предметами, вирішують завдання всебічного гармонійного розвитку й формування особистості. Якщо учень учиться програмувати, процес навчання змінюється, він стає більш активним і направляється самим учнем. Технологія розв’язання завдання на комп'ютері – це не тільки складання програми й одержання завантажувального модуля, а й формування моделі, складання алгоритму, налагодження програми, її тестування. Вивчення основ програмування дозволяє розвивати як пізнавальну активність дитини, інтелектуальні почуття, так і виховувати прагнення учнів до знань, одержувати задоволення від результату своєї діяльності, розвивати самостійність мислення, сприяє формуванню незалежної особистості дитини, підвищенню якості знань не тільки по предмету, а й по інших дисциплінах.

На даний момент у школі все більшими і більшими темпами впроваджуються методи дистанційного навчання. Отож розробка і впровадження тестової форми оцінювання знань учнів є невід’ємною частиною освітніх реформ.

Зауважимо, що теоретичне вивчення основ програмування є малоефективним. Бажано, щоб учні як можна раніше отримали можливість перевіряти правильність своїх алгоритмів, працюючи на комп'ютері. З іншого боку виконання тестових завдань дає можливість одержати дуже важливу для вчителя інформацію про поточні знання учнів. Це, в свою чергу, дозволяє здійснювати адекватний вибір методики вивчення наступного матеріалу.

 




Дата добавления: 2022-02-05; просмотров: 232;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.007 сек.