Порядок узгодження проектної документації
Узгодження розробленої проектної документації зацікавленими організаціями на стадіях проектування визначено ДБН А.2.23-97.
Узгодженню підлягає:
1. ТЕО інвестицій і ескізний проект:
- з місцевими органами містобудування й архітектури в частині розміщення і раціонального використання наміченої для відводу території; відповідності передбачених проектом рішень вимогам архітектурно-планувального завдання і діючої містобудівної документації;
- з органами місцевого самоврядування - розміщення і можливості використання наявних джерел постачання, інженерних комунікацій і умов їхнього розвитку (при одержанні офіційно технічних умов і при підготовці вихідних даних для розробки проекту і робочої документації);
- з уповноваженими органами місцевого самоврядування в частині використання трудових ресурсів (при створенні нових робочих місць на виробничих об'єктах).
2. Проекти і робочі проекти:
- з місцевими органами містобудування й архітектури – з питань, зазначеним у пункті 1 без попередньої розробки ТЕО й ескізного проекту;
- з органами місцевого самоврядування, які видавали технічні умови на підключення до джерел постачання або інженерних комунікацій.
3. При виборі майданчика для будівництва на стадії ТЕО інвестицій і інша документація на проектування нових промислових підприємств (будинків і споруджень) незалежно від форм власності – з територіальною проектною організацією, а при забудові площ залягання корисних копалин, зв'язаних і не зв'язаних з їхньою розробкою – з відповідними геологічними підприємствами й органами державного гірського контролю.
4. Проект, робочий проект, робоча документація:
- с органами державного нагляду;
- с органами містобудування й архітектури у випадку внесення змін архітектурно-конструктивних рішень, а також колірного фарбування фасадів.
Узгодження розробленої документації в одній інстанції не повинне перевищувати 10-15 днів.
Розроблена проектна документація (ескізний проект, ТЕО інвестицій, проект, робочий проект) до її затвердження підлягає експертизі.
При експертизі інвестиційних проектів служби Укрінвестекспертизи залучають органи охорони навколишнього природного середовища і ядерної безпеки, органи по контролі за охороною праці, інші органи державного нагляду, спеціалізовані служби органів місцевого самоврядування, представників суспільних об'єднань і враховують їхні висновки.
Представлення проектної документації на узгодження, експертизу і затвердження є обов'язком замовника і виконується за його рахунок.
Проектувальник зобов'язаний захищати проектні рішення.
Дата добавления: 2021-12-14; просмотров: 263;