УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ ПІДПРИЄМСТВА


 

Побудова системи управління прибутком підприємства потребує спеціальних знань бухгалтерського обліку, економіки підприємства, основ оподаткування і досвіду фінансового менеджера або працівника фінансової служби.

Успішне функціонування системи управління прибутком підприємства багато в чому визначається ефективністю його організаційного забезпечення.

Система організаційного забезпечення управління прибутком є взаємозв'язаною сукупністю внутрішніх служб і підрозділів підприємства, що забезпечують розробку і ухвалення управлінських рішень з окремих питань формування, розподілу і використання прибутку, і що несуть відповідальність за результати цих рішень.

Схемно систему управління прибутком можна зобразити у вигляді рис. 4.5.

 

 


Рис. 4.5. Формування системи організаційного

забезпечення управління прибутком

Формування системи інформаційного забезпечення управління прибутком підприємства є процесом цілеспрямованого підбору відповідних інформативних показників для використання в процесі аналізу, планування і ухвалення оперативних управлінських рішень.

Оскільки система управління прибутком є складовою частиною загальної системи управління підприємством, її організаційне забезпечення повинно бути інтегровано із загальною організаційною структурою управління. Така інтеграція дозволить понизити загальний рівень управлінських витрат, забезпечити координацію дій системи управління прибутку з іншими системами підприємства, що управляють, підвищити комплектність і ефективність контролю реалізації ухвалених рішень.

Чим більший розмір капіталу використовується підприємством, чим більш диверсифікована його операційна, інвестиційна діяльність і фінансова, тим вище стає роль якісної інформації, необхідної для ухвалення управлінських рішень в області формування і використання прибутку.

Таким чином, успіх фінансових результатів і фінансів підприємства взагалі багато в чому залежить від правильної організації управління прибутком підприємства, що чітко спланована і операційно корегується.Дата добавления: 2021-12-14; просмотров: 123; ЗАКАЗАТЬ НАПИСАНИЕ РАБОТЫ


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2023 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.014 сек.