Відділ науково-технічної літератури
Одним з провідних підрозділів бібліотеки є відділ науково-технічної літератури (НТЛ), до структури якого входять абонемент та читальні зали: науково-технічної та навчальної літератури, нормативно-технічних документів. Розташований на другому поверсі бібліотеки.
На абонементі відділу НТЛ здійснюється запис, реєстрація і обслуговування представників професорсько-викладацького складу та інших співробітників університету.
Абонемент науково-технічної літератури та "ДСК"
У фонді абонемента зібрано наукову літературу з авіації та суміжних наук, радіотехніки, телебачення, будівництва та з інших технічних і природничих наук, наукові журнали, збірники, документи на електронних носіях.
На абонементі науково-технічної літератури є фонд дисертацій та видань з грифом "ДСК". Видача цих матеріалів здійснюється до читального залу згідно з відповідними інструкціями. Доступ до електронних БД дисертацій надається користувачам через сайт бібліотеки завдяки підключенню до міжнародної системи ЦКА1М.
Єдині примірники та найбільш цінні видання з фонду абонемента видаються лише для роботи в читальному залі.
Міжбібліотечний абонемент
Завдання міжбібліотечного абонемента (МБА) - забезпечувати науковців університету необхідною літературою, яка відсутня у фондах науково-технічної бібліотеки.
Існуюча система МБА дозволяє читачам користуватися книжковими фондами будь-якої бібліотеки України і навіть зарубіжних. Для цього читач має заповнити замовлення і подати його бібліотечному працівникові, відповідальному за роботу цього абонемента.
Термін користування отриманими книгами становить один місяць, періодичними виданнями - 15 днів, ксерокопіями та мультимедійними документами - 45 днів.
Через міжбібліотечний абонемент не можна замовляти та одержувати цінні та рідкісні видання, рукописи, дисертації, словники, енциклопедії, карти, але можуть бути виконані і надіслані копії або електронні варіанти певних матеріалів або їх частин, окремих статей тощо.
Літературою, отриманою через МБА, можна користуватися лише у читальному залі.
Майже 400 назв технічних (вітчизняних та іноземних), наукових журналів за останні 5 років пропонуються читачам у відкритому доступі
Центр спорту та здоров’ядо складу якого входять: легко –атлетичний манеж,закритий плавальний басейн, спортивні зали,спортивні площадки, яхт клуб організовані спортивні секції: дельтопланерна, авіамодельна,вітрильна,підводного плавання,греблі.
Центр культури та мистецтвз залом для глядачів на 1500 місць та приміщення для занять колективів художньої самодіяльності.
Дата добавления: 2020-11-18; просмотров: 362;