Технологічний розрахунок пакувальних автоматів для мака- ронних виробів


Технологічний розрахунок пакувальних автоматів, як і всіх інших машин штучної продукції, полягає у визначенні їх продуктивності, кг/с, за формулою, запропонованою С. І. Артоболевським:

(299)

де – кількість одночасно упакованих порцій макаронних виробів ( =1…4 залежно від схеми автомата); – маса макаронних виробів у пакеті, кг; – період робочого циклу, с; – коефіцієнт використання автомата.

Здебільшого напівавтомати і автомати для пакування макаронних виробів у картонні або полімерні пакети належать до автоматів другого класу, в яких вироби під час обробки переміщуються з зупинками в окремих позиціях. Для таких автоматів період робочого циклу, с,

(300)

або

(301)

де і – тривалість зупинки і руху транспортного механізму автомата, с; – частота обертання кулачкового вала, об/хв.

Для автоматів третього класу, в яких вироби рухаються неперервно і пря-молінійно, с,

(302)

де – відстань між пакетами, яка для автоматів, що пакують вироби в полімерні пакети, дорівнює довжині пакета, м; – швидкість транспортного механізму, яка для автоматів, що фасують вироби в рукавні пакети з полімерної плівки, дорівнює середній швидкості руху зажимів для протягування рукава і зварювання поперечного шва.

З формули (299) випливає: щоб підвищити продуктивність автомата, необхідно зменшити період його робочого циклу або збільшити коефіцієнт використання і кількість паралельних потоків у машині.

 



Дата добавления: 2020-10-25; просмотров: 268;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.007 сек.