Обслуговування викликів у мережах стандарту CDMA


 

Загальні принципи обслуговування викликів у мобільних системах зв'язку стандарту CDMA аналогічні раніше розглянутим.

АС може перебувати в одному з чотирьох станів: 1) ініціалізації; 2) чергування; 3) доступу і 4) активному стані.

У стані ініціалізації АС відшукає пілотний канал. Виявивши його, на 32-й функції Уолша вона знаходить канал синхронізації. З повідомлення, що передається по каналу синхронізації, АС одержує дані про конфігурацію системи і її часову структуру.

На наступному етапі АС переходить до режиму чергування, виявляє пейджинговий канал (канал виклику) і здійснює безперервний контроль за повідомленнями, що надходять. Ці повідомлення від БС можуть містити всі необхідні дані, щоб ініціювати виклик або прийняти його від іншого абонента.

Якщо відбувся вхідний або вихідний виклик, АС переходить у стан доступу. При цьому обмін необхідними даними з БС відбувається каналами доступу і пейджинговому.

При успішній спробі доступу АС входить в активний стан. У цьому стані підтримується мовний зв'язок із БС по інформаційному каналу і по ньому ж здійснюється сигналізація.

Під час організації вихідного з'єднання АС передає на БС каналом доступу сигнал виклику. Після прийняття сигналу виклику АС базова станція по каналу виклику передає на АС повідомлення про призначення їй одного з кодових каналів трафіка (їх у системі 55). Після цього АС переходить у режим прийому-передачі мовної інформації. Більш детально процедура встановлення вхідного з'єднання подана на рис. 5.9.

Рисунок 5.9 – Процедура встановлення вхідного з'єднання

 

Для організації вхідного з'єднання БС каналом виклику передає на АС сигнал виклику. У відповідь на цей сигнал АС каналом доступу передає підтвердження. Отримавши підтвердження, БС направляє на АС каналом виклику повідомлення про призначення їй каналу трафіка, після чого АС переходить у режим прийому-передачі інформації.

Процедура встановлення вихідного з'єднання наведена на рис. 5.10.

Рисунок 5.10 – Процедура встановлення вихідного з'єднання

 

У прямому каналі організований безперервний підканал управління потужністю шляхом заміщення декількох біт мовних даних зі швидкістю 800 біт/с (1 біт кожні 1,25 мс). Передача «0» означає, що АС має збільшити рівень своєї середньої вихідної потужності на 1 дБ, а передача «1» – зменшити на 1 дБ. Максимально можлива швидкість зміни потужності ±16 дБ на інтервалі одного кадру тривалістю 20 мс.



Дата добавления: 2016-07-11; просмотров: 1268;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.007 сек.