Загальна характеристика системи мобiльного зв'язку стандарту IS-95


Система зв'язку стандарту IS-95 призначена для роботи в діапазонах частот 824-849 МГц (зворотний канал) і 869-894 МГц (прямий канал) з дуплексним рознесенням 45 МГц. Загальна смуга частот, що займана в ефірі – 1,25 МГц, тобто системі для роботи призначається один з 20 можливих частотних каналів.

Передача мови і даних за стандартом IS-95 здійснюється кадрами тривалістю 20 мс. При цьому швидкість передачі в межах сеансу зв'язку може змінюватися від 1,2 до 9,6 кбіт/с, але протягом одного кадру вона залишається незмінною. Якщо кількість помилок у кадрі перевищує допустиму норму, то спотворений кадр усувається.

У стандарті IS-95 інформацію кожного з абонентів, що передається, кодують своїм кодом і отриману послідовність перетворюють на шумоподібний широкосмуговий сигнал (ШСС). Внаслідок цього можна виділити знову, тільки маючи у розпорядженні свій код на приймальній стороні. При цьому, водночас у широкій смузі частот можна передавати і приймати досить велику кількість сигналів, які не заважають один одному.

Базова станція може водночас забезпечувати передачу по 64 каналах CDMA (кодових каналах), з яких 2 використовуються для синхронізації, 7 – для виборчого виклику АС, 55 – для передачі мовних повідомлень абонентів (канали прямого трафіка).

На абонентській станції організується канал доступу і канал зв'язку (канал зворотного трафіка).

Основні технічні характеристики системи IS-95 наведені у табл. 5.3, де вказано, що кожен з піддіапазонів частот по 25 МГц із дуплексним рознесенням 45 МГц розділений на 20 частотних каналів (несучих) по 1,25 МГц у кожному. Для роботи системи IS-95 виділяється один частотний дуплексний канал.

У системі IS-95 канали передачі від БС до АС є прямими, а канали для передачі від АС до БС – зворотними. Оскільки кодовий поділ сигналів дозволяє використовувати однакову несучу частоту в усіх комірках системи, то це в виключає необхідність частотного планування. На базових станціях можуть використовуватися антени з круговою або секторною (зазвичай ) діаграмою спрямованості.

 



Дата добавления: 2016-07-11; просмотров: 1546;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.007 сек.