Настройка зовнішнього вигляду діаграми


Існує безліч різних типів діаграм і графіків, відмінних способом візуального представлення пов'язаних з ними даних. Вибір типу діаграми проводять в діалоговому вікні Тип діаграми (Діаграма > Тип діаграми), яке має пару вкладок (для стандартних і нестандартних типів діаграм).

Тип діаграми вибирають в полі Тип, проглядаючи при цьому зовнішній вигляд зразка в полі Вигляд. Вибравши форму діаграми, приступають до її настройки. Настройка діаграми полягає у виборі елементів оформлення діаграми і елементів представлення даних і виконується в діалоговому вікні Параметри діаграми (Діаграма > Параметри).

Елементи представлення даних — це крапки на графіках, стовпці гістограм, секторы кругових діаграм — загалом, все те, що служить для безпосереднього

відображення даних. Елементи оформлення — ця назва діаграми, назви її осей, «легенда» (спеціальне поле, в якому приведені умовні позначення для груп элементор даних), підписи до елементів даних і лінії координатної сітки. Настройку виконують підключенням або відключенням тих або інших елементів.

Елементи діаграми бувають зв'язаними або приєднаними. Приєднані елементи можна редагувати, а зв'язані — не можна. Так, наприклад, назву діаграми, назви її осей і легенду можна редагувати окремо — це приєднані елементи оформлення. Підписи до елементів даних редагувати на діаграмі не можна — вони пов'язані із значеннями в базовій таблиці і тому вважаються зв'язаними елементами.

Для кожного з приєднаних елементів оформлення можна виконати індивідуальне форматування. Для цього треба в полі діаграми клацнути двічі на полі приєднаного елемента — відкриється відповідне діалогове вікно форматування (Формат легенди, Формат осі, Формат назви діаграми, Формат області побудови і т. д.). Склад вкладок і інших елементів управління цих діалогових вікон залежить від властивостей конкретного приєднаного елемента. Так, наприклад, засоби форматування осей діаграми відрізняються від засобів форматування її назви.

Настройка елементів даних і елементів оформлення — це як би внутрішні засоби настройки діаграм. Вони визначають властивості діаграми як об'єкту. Проте можливо також і редагування об'єкту в цілому у складі документа. З прийомами редагування загальних властивостей об'єктів Word ми вже познайомилися. Так, наприклад, для виділеної діаграми можна за допомогою миші змінювати горизонтальний і вертикальний розміри об'єкту шляхом перетягування маркерів. При зміні розміру діаграми можливо автоматичне перемасштабирование її елементів оформлення.



Дата добавления: 2020-10-14; просмотров: 469;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.008 сек.