Вікно для редагування коду процедури.

Права частина вікна редактора призначена для формування і відображення коду процедури. У вікні редагування коду процедури доступні два режими коду: перегляд окремої процедури і всього модуля. Перемикання режимів роботи вікна редагування коду здійснюється вибором однієї з двох кнопок у нижньому лівому куті вікна редагування коду.

Код VBA повинен десь знаходитися, і це “десь” називається модулем. Модуль складається з процедур. Кожна процедура, що міститься в модулі, є або процедурою-функцією, або процедурою-підпрограмою.

Модуль — це сукупність оголошень (описова частина) і процедур, що зберігаються як єдине ціле.

Процедура — будь-яка сукупність коди VBA, що розглядається як єдине ціле. Як правило, процедура складається з операторів, що виконують яке-небудь завдання або що обчислюють значення. Кожна процедура ідентифікується своїм унікальним ім’ям. Часто виконання процедури є реакцією на яку-небудь подію. В цьому випадку говорять, що процедура обробляє подію.

Вікно редагування форм (UserForm).

Вікно редагування форм призначено для розробки спеціальних користувацьких діалогових вікон. Форма до проекту додається за допомогою команди Вставка/Форма або натиском кнопки Insert UserForm. У результаті на екран виводиться пуста форма з панеллю інструментів Toolbox (рис.10.4). Використовуючи панель інструментів можна з пустої форми сконструювати будь-яке діалогове вікно.

Рис. 10.4. Вікно форми UserForm із панеллю інструментів

Програмування в EXCEL


Дата добавления: 2016-07-22; просмотров: 1302; ЗАКАЗАТЬ НАПИСАНИЕ РАБОТЫ


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2022 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.015 сек.