ЗАКОНОМІРНОСТІ РОЗДІЛЕННЯ МАТЕРІАЛУ В ПРОЦЕСІ ВІДСАДЖУВАННЯ

 

Необхідною умовою розділення матеріалу за густиною в процесі відсаджування є повторювані у кожному циклі підйом і розпушування постелі. Розпушеність постелі (або окремого її шару) характеризують коефіцієнтом розпушення:

, (7.10)

 

де – об’єм рідини і твердого в постелі (окремому шарі).

Середнє значення коефіцієнта розпушення постелі в деякий момент циклу визначається формулою:

, (7.11)

 

де – коефіцієнт розпушення постелі в зімкненому стані; – висота постелі в зімкненому стані, м; – переміщення верхнього і нижнього шарів постелі відносно решета, м.

Розділення частинок по вертикалі супроводжується їх горизонтальним переміщенням, при цьому однорідні частинки розташовуються не горизонтальними шарами, а мають вигляд віяла з нахилом променів в бік розвантаження продуктів розділення (рис. 7.3).

 

 


Швидкість проходження мінеральних зерен крізь постіль залежить від багатьох факторів: відмінності в густині і розмірах зерен живлення і постелі, висоти постелі, її густини, форми частинок та ін.:

 

, м/с, (6.12)

де – швидкість проходження матеріалу крізь постіль, м/с; – кількість матеріалу, що проходить крізь постіль за одиницю часу, кг/с; – густина важких частинок, що проходять крізь постіль, кг/м3; – площа поперечного перетину постелі, м2; – середній коефіцієнт розпушення постелі; k – коефіцієнт, який враховує інші фактори, зокрема гранулометричний склад штучної постелі, особливо її верхнього шару, який контактує з відсаджуваним матеріалом.

 


Дата добавления: 2016-07-22; просмотров: 1214; ЗАКАЗАТЬ НАПИСАНИЕ РАБОТЫ


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2022 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.007 сек.