Інші види страхування


Знаходячись за кермом, водій вимушений кожні 4 секунди приймати рішення. Це означає, що він постійно знаходиться в екстремальній ситуації. У 2006 році в Україні сталося 46,5 тисяч ДТП з потерпілими. Про те, як мінімізувати витрати, пов'язані з наслідками ДТП, протиправними діями третіх осіб або іншими втратами, Ви можете подумати завчасно.

Добровільне страхування автоцивільної відповідальності

Не дивлячись на те, що з 1 січня 2005 р. вступив в силу Закон України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», проблема компенсації можливого збитку залишилася невирішеною. Адже встановлений законом мінімальний рівень відшкодування (ліміт відповідальності) потерпілим в ДТП третім особам у розмірі 51 000 грн на одного потерпілого за нанесення збитку по життю та здоров'ю і 25 500 грн. за завдання збитку майну не дає можливості покрити значні збитки, нанесені дорогим автомобілям, яких на наших дорогах стає з кожним днем все більше. Це особливо актуально для тих, хто живе в великих містах. Там вірогідність потрапити в аварію за участю декількох машин або дорогих іномарок дуже велика, і в цій ситуації виплати по полісу ОСГО може не вистачити на те, щоб покрити всі нанесені збитки. Уникнути несподіванок або, принаймні, істотно зменшити їх негативні наслідки допомагає добровільне страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів перед третіми особами.

При добровільному страхуванні цивільної відповідальності власників транспортних засобів об'єктом страхування є збиток, який ви можете заподіяти третім особам або їх майну в процесі використання автомобіля.

Добровільне страхування автоцивільної відповідальності виступає свого роду доповненням до договору обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів. Страхові компанії пропонують Вам таким чином збільшити ліміт відповідальності по полісу ОСЦПВВНТЗ. За порівняно невелику доплату ви можете розширити ліміт своєї відповідальності.

Страхування автоцивільної відповідальності громадян, що виїжджають за рубіж «Зелена карта»

«Зелена карта» - поліс обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, прийнятий в багатьох країнах світу. Країни-учасники системи «Зелена карта» взаємно визнають договори страхування, укладені однією з країн, і гарантують відшкодування збитку постраждалій стороні у разі дорожньо-транспортної події за кордоном за законодавством тієї країни, де трапилася дорожня подія. Без поліса «Зелена карта» в’їзд на територію майже всіх іноземних держав на автомобілі неможливий.

«Поліс «Зелена карта» позбавить вас від багатьох проблем при подорожі на машині за кордоном. Якщо ви потрапите в ДТП, вам потрібно буде лише пред'явити поліс представникові поліції або самому потерпілому – все інше бере на себе страхова компанія.

Страховим випадком визнається факт спричинення збитку життю, здоров'ю або майну третіх осіб в результаті дорожньо-транспортної події, що трапилася з вини і або по необережності водія, що уклав договір страхування.

Страхові тарифи встановлені єдині для всіх страхових компаній, і доводяться моторний-транспортним страховим Бюро України. Умови виплат регламентовані законодавством тієї країни, де трапилася дорожньо-транспортна подія. Відповідно до Ухвали Кабінету Міністрів України №333 від 13.03.2002 р., Державному комітету з охорони державного кордону України ставиться в обов'язок контролювати наявність у автовласників, що перетинають кордон України, наявність полісів «Зелена карта», таким чином, виїзд з території України без наявності поліса «Зелена карта» - заборонений.

Страхування (КАСКО).

Страхування КАСКО забезпечує захист вашого автомобіля від наступних ризиків:

Викрадення (незаконне заволодіння)

Збиток, нанесений автомобілю в результаті:

ДТП з вини водія;

ДТП з вини третіх осіб;

підпалу, пожежі;

стихійних лих;

падіння на автомобіль предметів, в т.ч. снігу і льоду, гілок дерев і т.п.

протиправних дій третіх осіб і т.д.

Страховими випадками визнається знищення або пошкодження автомобіля в результаті настання подій, вказаних в договорі страхування.

Виплата страхового відшкодування здійснюється відповідно до умов договору страхування. Сума виплат не може перевищувати розміру страхової суми, а також величини фактично завданого збитку.

В обов'язковому порядку потрібне укладення договору страхування КАСКО відносно автомобіля, що передається / що приймається в оренду або заставу.

 

Додаток 7.1

 

Перелік



Дата добавления: 2021-12-14; просмотров: 283;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.007 сек.