Вихідні дані для проектування


 

Перераховуються такі матеріали і документи, що взяті в основу про­ектування:

· завдання технологічних відділів з вказанням проектуємих об’єктів, розходу гарячої води або пари на технологічні потреби, кількість шкідливих або вибухопожежонебезпечних газів, парів, пилу, які виділяються в робочій зоні приміщення, джерела теплопостачання (зовнішні теплові мережі, власна ко­тель­ня);

· генплан з комунікаціями, технологічні та архітектурно-будівельні креслення проектуємих будівель та споруд;

· технічні умови енергопостачальної організації на приєднання до теплових мереж або на будівництво котельні;

· діючі будівельні норми та правила, включаючи відомчі (узгоджені з Держбудом України), що використані в проекті.

Приводяться необхідні дані по розрахунковим параметрам зовнішнього повітря.

При необхідності проектування кондиціонування вказуються спеціалізовані ор­га­нізації, які виконують відповідний проект.

 

 

Теплові навантаження

 

Витрати тепла по будівлям та спорудам на різні потреби даються в табличній фо­р­мі. Обґрунтуванні розрахунки зберігаються в архіві проектної організації.

Вказується, які теплоносії (гаряча вода, пара), з якими перепадами температур ви­ко­ристо­вуються для опалення, вентиляції, гарячого водопостачання і технолог­гіч­них потреб.

 

 

Котельня

 

Вказується призначення котельні (опалювальна, опалювально-виробнича), тепло­но­сії та їх параметри, вид і марка палива, його місценародження (по вказівці замов­ни­ка), робиться посилання на відпуск палива, тип котла, їх кількість, теплопро­дук­тив­ність котлів.

Описується технологічна схема котельні з вказівкою виду водопідготовки, спо­со­бу зберігання і транспортування тепла, тягонадувна схема.

Дається таблиця з вказуванням витрат тепла, максимального годинного, добо­во­го та річного за видом теплоносія (форма таблиці довільна). Вказується річна ви­тра­та палива.

 

 

Теплові мережі

 

Вказується розташування теплових пунктів, де і як здійснюється приготування гарячої води на господарсько-побутові та технологічні потреби, тип прокладання теп­ло­вої мережі (надземної та канальної), арматура, труби, компенсатори.

Описуються прийняті конструкції теплоізоляції, покриваючого шару, анти­ко­ро­зій­ного захисту. Траса теплових мереж наноситься на зведеному плані комунікацій.

 

Опалення

В табличній формі наводяться прийняті системи опалення (однотрубні вер­ти­каль­ні або горизонтальні, біфілярні, горизонтальні з редукційними вставками тощо).

Вказуються прийняті термічні опори огороджуючих конструкцій будівель.

 

 

Вентиляція

Прийняті конструктивні рішення систем вентиляції наводяться в табличній фор­мі.

Також в табличній формі даються нормативні кратності повітрообмінів та харак­те­ристики опалювально-вентиляційних систем.

При необхідності в тексті приводяться розрахунки повітрообмінів по шкідливим речовинам, по вологовиділенням та тепловиділенням.

Вказуються заходи по захисту повітрообмінів та обладнання від корозії, змен­шен­ня шуму від опалювально-вентиляційних установок, захист атмосферного повітря (очистка повітря від шкідливих речовин перед викидом в атмосферу).

На будівельні креслення разом з іншими комунікаціями наносяться в одну лінію повітропроводи; квадратиками показуються вентиляційні установки. Опалювально-вен­тиляційне обладнання приводиться до експлікації технологічного обладнання.

 

 

Комплект креслень

 

Графічні оформлення робочих креслень опалення, вентиляції і конденціювання повітря виконують відповідно з ГОСТ 21.602 – 79 та другими стандартами.

Позначення систем опалення, вентиляції і кондиціювання повітря (марка ОВ) складаються із марки та порядкового номера системи в межах марки ОВ, наприклад „П1”, „П2”.

До складу робочих креслень опалення, вентиляції та кондиціювання повітря вклю­чають:

1. Основний комплект робочих креслень марки ОВ, який включає загальні дані, креслення систем, установок систем. Допускається включати робочі креслення теп­ло­вих пунктів при діаметрі вводу теплоносія до 150 мм.

2. Ескізні креслення загальних видів нетипових конструкцій.

3. Відомість потреби в матеріалах для систем.

4. Специфікацію обладнання.

15 Склад роздiлу "Внутрiшнi водо­провiд, гаряче водопостачання, каналiзацiя"

16 Склад роздiлу "Генеральний план i транспорт". Пояснювальна записка i комлект креслень

17 Склад роздiлу "Архiтектурно-будiвельнi рiшення". Пояснювальна записка i комлект креслень

Вихідні дані

Дається посилання на розділ 2, в якому наводиться ряд ви­­­хідних даних: місце­роз­ташування об’єктів, що розгля­дають­ся, кліматична характеристика, геологічні і гід­ро­геологічні умо­ви району будівництва тощо.

Оцінюються природні фактори для обгрунтування опти­маль­ного розташування май­данчиків і споруд, формування ге­не­­ральних пла­нів, вибору об’ємно-планувальних і конст­рук­тив­них рішень буді­вель і споруд, з’ясування необхідності і способів ін­же­нер­ної під­го­товки майданчиків будівництва.

Перераховуються основні нормативні документи, на під­с­та­­ві яких розроблені архі­тектурно-планувальні і конст­рук­тив­ні рі­шення.

Наводяться відомості про технічні умови на будівництво і про територіальні ка­та­логі будівельних виробів. Перера­хо­ву­ють­ся основні будівельні матеріали, які ви­ко­рис­товуються для бу­дівництва.



Дата добавления: 2016-07-22; просмотров: 1847;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.008 сек.