Вихідні дані для проектування
Перераховуються такі матеріали і документи, що взяті в основу проектування:
· завдання технологічних відділів з вказанням проектуємих об’єктів, розходу гарячої води або пари на технологічні потреби, кількість шкідливих або вибухопожежонебезпечних газів, парів, пилу, які виділяються в робочій зоні приміщення, джерела теплопостачання (зовнішні теплові мережі, власна котельня);
· генплан з комунікаціями, технологічні та архітектурно-будівельні креслення проектуємих будівель та споруд;
· технічні умови енергопостачальної організації на приєднання до теплових мереж або на будівництво котельні;
· діючі будівельні норми та правила, включаючи відомчі (узгоджені з Держбудом України), що використані в проекті.
Приводяться необхідні дані по розрахунковим параметрам зовнішнього повітря.
При необхідності проектування кондиціонування вказуються спеціалізовані організації, які виконують відповідний проект.
Теплові навантаження
Витрати тепла по будівлям та спорудам на різні потреби даються в табличній формі. Обґрунтуванні розрахунки зберігаються в архіві проектної організації.
Вказується, які теплоносії (гаряча вода, пара), з якими перепадами температур використовуються для опалення, вентиляції, гарячого водопостачання і технологгічних потреб.
Котельня
Вказується призначення котельні (опалювальна, опалювально-виробнича), теплоносії та їх параметри, вид і марка палива, його місценародження (по вказівці замовника), робиться посилання на відпуск палива, тип котла, їх кількість, теплопродуктивність котлів.
Описується технологічна схема котельні з вказівкою виду водопідготовки, способу зберігання і транспортування тепла, тягонадувна схема.
Дається таблиця з вказуванням витрат тепла, максимального годинного, добового та річного за видом теплоносія (форма таблиці довільна). Вказується річна витрата палива.
Теплові мережі
Вказується розташування теплових пунктів, де і як здійснюється приготування гарячої води на господарсько-побутові та технологічні потреби, тип прокладання теплової мережі (надземної та канальної), арматура, труби, компенсатори.
Описуються прийняті конструкції теплоізоляції, покриваючого шару, антикорозійного захисту. Траса теплових мереж наноситься на зведеному плані комунікацій.
Опалення
В табличній формі наводяться прийняті системи опалення (однотрубні вертикальні або горизонтальні, біфілярні, горизонтальні з редукційними вставками тощо).
Вказуються прийняті термічні опори огороджуючих конструкцій будівель.
Вентиляція
Прийняті конструктивні рішення систем вентиляції наводяться в табличній формі.
Також в табличній формі даються нормативні кратності повітрообмінів та характеристики опалювально-вентиляційних систем.
При необхідності в тексті приводяться розрахунки повітрообмінів по шкідливим речовинам, по вологовиділенням та тепловиділенням.
Вказуються заходи по захисту повітрообмінів та обладнання від корозії, зменшення шуму від опалювально-вентиляційних установок, захист атмосферного повітря (очистка повітря від шкідливих речовин перед викидом в атмосферу).
На будівельні креслення разом з іншими комунікаціями наносяться в одну лінію повітропроводи; квадратиками показуються вентиляційні установки. Опалювально-вентиляційне обладнання приводиться до експлікації технологічного обладнання.
Комплект креслень
Графічні оформлення робочих креслень опалення, вентиляції і конденціювання повітря виконують відповідно з ГОСТ 21.602 – 79 та другими стандартами.
Позначення систем опалення, вентиляції і кондиціювання повітря (марка ОВ) складаються із марки та порядкового номера системи в межах марки ОВ, наприклад „П1”, „П2”.
До складу робочих креслень опалення, вентиляції та кондиціювання повітря включають:
1. Основний комплект робочих креслень марки ОВ, який включає загальні дані, креслення систем, установок систем. Допускається включати робочі креслення теплових пунктів при діаметрі вводу теплоносія до 150 мм.
2. Ескізні креслення загальних видів нетипових конструкцій.
3. Відомість потреби в матеріалах для систем.
4. Специфікацію обладнання.
15 Склад роздiлу "Внутрiшнi водопровiд, гаряче водопостачання, каналiзацiя"
16 Склад роздiлу "Генеральний план i транспорт". Пояснювальна записка i комлект креслень
17 Склад роздiлу "Архiтектурно-будiвельнi рiшення". Пояснювальна записка i комлект креслень
Вихідні дані
Дається посилання на розділ 2, в якому наводиться ряд вихідних даних: місцерозташування об’єктів, що розглядаються, кліматична характеристика, геологічні і гідрогеологічні умови району будівництва тощо.
Оцінюються природні фактори для обгрунтування оптимального розташування майданчиків і споруд, формування генеральних планів, вибору об’ємно-планувальних і конструктивних рішень будівель і споруд, з’ясування необхідності і способів інженерної підготовки майданчиків будівництва.
Перераховуються основні нормативні документи, на підставі яких розроблені архітектурно-планувальні і конструктивні рішення.
Наводяться відомості про технічні умови на будівництво і про територіальні каталогі будівельних виробів. Перераховуються основні будівельні матеріали, які використовуються для будівництва.
Дата добавления: 2016-07-22; просмотров: 1958;