Визначення імовірності партії вантажу, для перевезення якої необхідним є автомобіль відповідної вантажопідйомності.


Структура парку рухомого складу по своїй вантажопідйомності повинна найбільш повно відповідати розподілу вимог на перевезення вантажів партіями різного розміру.

Для визначення імовірності вимог на перевезення вантажу автомобілями різної вантажопідйомності необхідно встановити характер розподілу розмірів партій вантажу. Такий розподіл встановлюється шляхом математичної обробки статистичних даних про розміри партій вантажів, які пред’являються або надходять для подальшого їх перевезення. В залежності від виду вантажу, обсягів його перевезень такий розподіл може підлягати різним законам розподілу. Вважатимемо, що розміри партій вантажу , що підлягає перевезенню, розподілені за експоненційним законом.

Вибираємо три марки автомоблів різної вантажопідйомності з урахуванням значення середнього розміру партії вантажу таким чином, щоб мінімальна (перша) та максимальна (третя) вантажопідйомності автомобілів відрізнялись від розміру партії вантажу (іншими словами від значення вантажопідйомності другого автомобіля) на величину, що лежить в межах 2 т.

Імовірність партії вантажу, для перевезення якої необхідними є автомобілі вантажопідйомності , визначається за виразом / 1 /, а імовірність надходження вимог на доставку партій вантажу, для перевезення яких необхідним є автомобіль максимальної (третьої) вантажопідйомності , при здійсненні перевезеннь за їздок , визначається за виразом / 2 /:

 

/ 1 /

 

де - щільність експоненційного розподілу розмірів дрібних

відправлень.

- коефіцієнт статичного використання вантажопідйомності автомобіля.

Імовірність надходження вимог на доставку партій вантажу, для перевезення яких необхідним є автомобіль максимальної (третьої) вантажопідйомності , при здійсненні перевезеннь за їздок , визначається:

/ 2 /

 

Достоменність розрахунку імовірності для визначається чотирма нулями після коми. Імовірність використання автомобіля максимальної (третьої) вантажопідйомності буде складатися із суми значень усіх імовірностей за кількість їздок.

Сума імовірностей використання різних марок автомобілів повинна дорівнювати одиниці.Дата добавления: 2016-07-22; просмотров: 1816;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.007 сек.