В приміщеннях тимчасових будівель в холодний період року

Приміщення Температура в холодний період року °С Кратність в 1 годину або об'єм повітрообміну, м3
притоку витяжки
1. Вестибюлі -
2. Опалювальні переходи Не нижче чим на 6 градусів Цельсія рас парної температури приміщень, що сполучаються опалювальними переходами - -
3. Гардеробні вуличного одягу -
4. Гардеробні для сумісного зберігання всіх видів одягу з неповним переодяганням тих, що працюють З розрахунку компенсації витяжки з душових (але не менш одноразового повітрообміну в 1 г) Згідно п.4.8
5. Гардеробні при душових (переддушові), а також з повним переодяганням тих, що працюють:      
а) гардеробні спецодягу
б) гардеробні домашнього (вуличною і домашньою) одягу З розрахунку компенсації витяжки з душових (але не менш одноразового повітрообміну в 1 ч) Згідно п.4.8
6. Душові - м3/ч на 1 душову сітку
7. Туалети - 50 м3/ч на 1 унітаз и 25 м3/ч на 1 пісуар
8. Вмивальні при туалетах -
9. Курильні -
10. Приміщення для відпочинку, обігріву або охолоджування 2 (але не менше 30 м3/ч на 1 чіл.)
11. Приміщення для особистої гігієни жінок
12. Приміщення для ремонту спецодягу
13. Приміщення для ремонту взуття
14. Приміщення управлінь, конструкторських бюро, громадських організацій, площею:      
а) не більше 36 м2 1,5 -
б) більше 36 м2 За розрахунком
15. Приміщення для сушки спецодягу По технологічних вимогах в межах 16-33 °С То же
16. Приміщення для знепилювання спецодягу «

Примітка. Розрахункова температура повітря в теплий період року і вологість в приміщеннях не нормуються, окрім вказаних в поз. 10-13, 14б, в яких розрахункову температуру слід приймати відповідно до вказівок Сніп 2.04.05-91*, а повітрообмін визначати розрахунком.

У холодний період року подачу підігрітого повітря приточування слід передбачати верхню зону приміщень і, при необхідності, в коридор для відшкодування об'єму повітря, що видаляється з приміщень, повітрообмін в яких встановлений по витяжці.

Для відшкодування повітря, що видаляється з душових, притоку слід передбачати в приміщеннях вбиралень.

У верхній частині стін і перегородок, що розділяють душові, переддушові і вбиральні, слід передбачати установку жалюзійних решіток.

У будівлях загальною площею приміщень не більше 108 м2, в яких розміщено не більше двох убиралень, в холодний період року допускається передбачати природну притоку зовнішнього повітря через вікна.

У теплий період року в приміщення слід передбачати природне надходження зовнішнього повітря через вікна, що відкриваються. Подачу зовнішнього повітря системами з механічною спонукою слід передбачати для приміщень без вікон, а також при необхідності обробки зовнішнього повітря.

У районах з розрахунковою температурою зовнішнього повітря в теплий період року вище 25 °С (параметр А) у приміщеннях з постійним перебуванням людей слід передбачати установку стельових вентиляторів для підвищення швидкості руху повітря до 0,3 - 0,5 м/с.

Видалення повітря слід передбачати, як правило, безпосередньо з приміщень з приміщень системами з природним або механічним імпульсом. У душових і убиралень при трьох санітарних приладах і більш за систему з природним імпульсом використовувати не допускається.

Видалення повітря з вбиралень слід передбачати через душові. У випадках, коли повітрообмін вбиральні перевищує повітрообмін душової, видалення повітря слід передбачати через душову у встановленому для неї об'ємі, а різницю - безпосередньо з вбиральні.

Окремі системи витяжної вентиляції слід передбачати для по приміщень оздоровчих пунктів фельдшерів і лікарських, душових, убиралень. Допускається пристрій суміщеної витяжної вентиляції для душових і убиралень при вбиралень по поз. 4, 5а табл. 5.46.

У гардеробних приміщеннях по поз. 4, 5 табл. 5.46 на 5 чол. і менш, що працюють в одній зміні, в холодній період допускається приймати одноразовий повітрообмін, передбачаючи природну притоку зовнішнього повітря через вікна.

У приміщеннях вбиралень при обґрунтуванні допускається передбачати установку шаф для сушки спецодягу в неробочий час, обладнаних витяжною вентиляцією з природним імпульсом в об'ємі 10 м3/г повітря від кожної шафи.

Розрахункову температуру повітря і повітрообмін в приміщеннях машинописних бюро, копіює-розмножувальних служб, пралень, хімчисток, їдалень (кімнат їди - по нормах для їдалень), оздоровчих пунктів, радіовузлів, телефонних станцій, бібліотек, архівів, кіноапаратів, студій, обчислювальної техніки, торгового і побутового обслуговування, залів зборів і нарад, конференц-залів слід приймати відповідно до СНіП по проектуванню відповідних будівель.


Дата добавления: 2021-12-14; просмотров: 66; ЗАКАЗАТЬ НАПИСАНИЕ РАБОТЫ


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2022 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.02 сек.