Сім принципів, запропонованих Дж. Коттером, з роз’ясненнями та прикладами


Принцип Роз’яснення та приклади
1. Повідомлення повинно бути простим Сконцентровану на головної думки, вільну від жаргону інформацію можна поширювати серед великих груп, несучи при цьому витрати, що становлять лише частку витрат на поширення незграбного, ускладненого повідомлення.
Приклад поганого повідомлення: «Наша мета полягає в скороченні середнього часу ремонту, так щоб він став відчутно меншим, ніж у всіх великих конкурентів США і в світі. Подібним чином ми запланували змінити терміни циклу розробки нових продуктів, терміни виконання замовлень та інших важливих для споживачів процесів ».
Приклад більш вдалого повідомлення: «Ми збираємося задовольняти запити споживачів швидше за всіх в нашій галузі».
2. Використовуйте метафори, аналогії та приклади примеры Приклад поганого повідомлення: «Нам необхідно зберегти переваги великого виробництва й при цьому ґрунтовно зменшити власний бюрократизм і тяганину в прийнятті рішень, щоб допомогти самим собі утримати старих клієнтів і завоювати нових в дуже конкурентному й суворому економічному середовищі». Приклад більш вдалого повідомлення: «Нам необхідно стати схожими не на слона, а на дружнього клієнтам Tyrannosaurus rex»
3. Використовуйте побільше різноманітних зустрічей та усних повідомлень «Бачення найбільш ефективно передається в тих випадках, коли для повідомлення використовують різні засоби: збори великих груп, меморандуми, газети, плакати, неформальні бесіди віч-на-віч. Якщо одне й те саме повідомлення доходить до людей з шести різних напрямків, більше шансів, що воно буде почуте й відкладеться у свідомості - як на інтелектуальному, так і на емоційному рівні ».
4. Повторюйте, повторюйте, повторюйте «Всі випадки успішних великих змін, здається, включають в себе десятки тисяч повідомлень, які допомагають працівникам братися за вирішення важких інтелектуальних та емоційних проблем. Пропозиція тут, абзац там, двохвилинний виступ у середині зборів, п'ять хвилин в кінці бесіди, три згадки в мові - взяті разом, ці короткі згадки можуть стати доповненнями до величезної кількості повідомлень, що є необхідними для завоювання сердець і умів ».

 


 

5. Керуйте на основі власного прикладу Приклад поганого повідомлення: «Начальник відділення Саллі О'Рурк говорить своїм 1200 підлеглим, що відмінною рисою їх організації стає швидкість, швидкість і швидкість. Потім вона 9 місяців зволікає зі схваленням запиту на капіталовкладення, представленого одним з її менеджерів з продукції, дозволяючи конкурентам захопити левову частку нового й ринку, що розширюється ».
Приклад більш вдалого повідомлення: «Центральний елемент нової спроби покращити роботу великої авіакомпанії стосується обслуговування пасажирів. Усякий раз, коли хтось із вищих керівників отримує листи зі скаргами від пасажирів, керівник особисто протягом 48 годин відправляє відповідь на скаргу. Через деякий час розповіді про листи циркулюють по компанії ».
6. Відкрито говоріть про уявні невідповідності Приклад поганого повідомлення: «В ході реалізації великої ініціативи щодо зниження витрат страждають працівники, а вище керівництво продовжує орендувати реактивні літаки для посадових осіб, а начальники як раніше сидять в обставлених по-королівськи кабінетах».
Приклад більш вдалого повідомлення: «Продайте літаки, розкішні офіси та інші надмірності або, щонайменше, поясніть, чому розпродаж таких атрибутів розкоші сьогодні була б безглуздою»
7. Слухайте інших і змушуйте слухати себе Приклад поганого повідомлення: «Півдюжини молодих торгових представників, які непогано розбираються в комп’ютерах, миттєво побачили б (якщо б їх запитали) дефектність основної концепції закупівель нового комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення для продавців. Але до тих пір, поки нове обладнання не було поставлено, їхньої думки ні разу не запитали. До того часу поточне виправлення помилок було пов’язане з дуже великими витратами ». Приклад більш вдалого повідомлення: Проводьте більше двосторонніх обговорень. «Більшість людей, особливо високоосвічених, погоджуються з якоюсь пропозицією тільки після того, як отримають можливість поборотися з нею. Боротися - значить ставити запитання, кидати виклики й сперечатися »

 

 

1 Мова йдеться про тиранозавра – гігантського хижака-ящера, який, крім великих розмірів, володів величезною силою та гнучкістю. Сенс метафори в тому, що з таким звіром корисно дружити.

 

 



Дата добавления: 2016-07-27; просмотров: 1568;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.007 сек.