Чернівецька наукова школа


Руденко Валерій Петрович - декан географічного факультету (з 2000 р.), завідувач кафедри економічної географії та екологічного менеджменту (з 1990 р.), доктор географічних наук (з 1992 р.), професор (з 1993 р.), відмінник освіти України з 1995 р., почесний працівник гідрометеорологічної служби України з 2004 р.

Нагороди: подяка Президента України у 2000р Тематика наукових досліджень: еколого-економічна та економіко-географічна оцінка природно-ресурсного потенціалу (ПРП) України, що розуміється як сукупна продуктивність її природних ресурсів – засобів виробництва та предметів споживання, що виражається в їх суспільній споживчій вартості. Друга проблема, що хвилює автора – історія становлення та розвитку української економічної географії. Ним досліджуються також проблеми територіальної організації ПРП держави, його вплив на ефективність національного суспільного комплексу, шляхи раціоналізації природокористування.Курси, що читає: географія ПРП України, Методика організації наукової роботи у вищій школі.

 

 

Бурка Володимир Йосипович – доцент, кандидат географічних наук.

Тематика наукових досліджень: промислово-територіальні комплекси, будівельна індустрія, картографія.

Курси, що читає: міжнародна економіка, географія світового господарства, географія природокористування, географія будівельної індустрії України.

Додаткова інформація: Дата народження – 2 листопада 1970 року. Місце народження – м. Заліщики Тернопільської області, Україна. Закінчив Чернівецький державний університет за спеціальністю «географія» у 1993 р. На кафедрі працює з 2001 року. Кандидатська дисертація на тему економіко-географічні особливості формування будівельно-індустріальних комплексів України на прикладі Карпатського регіону.Захищена 18 жовтня 2006 року. Місце захисту – Чернівецький національний університет. Науковий керівник – професор В.П.Руденко.

Питаннями і проблематикою напрямку «Краєзнавство і туризм» в Україні займаються представники Київської, Харківської, Львівської, Сімферопольської та Чернівецької наукових шкіл. Основні напрямки досліджень науковців: оцінка природно-ресурсного потенціалу України, географія культури, етнографія, рекреаційна географія, географія релігії, екологічні проблеми використання природних ресурсів.

 

 



Дата добавления: 2016-05-30; просмотров: 2018;


Поиск по сайту:

Воспользовавшись поиском можно найти нужную информацию на сайте.

Поделитесь с друзьями:

Считаете данную информацию полезной, тогда расскажите друзьям в соц. сетях.
Poznayka.org - Познайка.Орг - 2016-2024 год. Материал предоставляется для ознакомительных и учебных целей.
Генерация страницы за: 0.008 сек.